Nadokenní rolety | Předokenní rolety | Interiérové žaluzie | Exteriérové žaluzie | Protihmyzové sítě

Interiérové žaluzie

Horizontální žáluzie

horizontalni žaluzie

Horizonální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevné varianty dovolují harmonicky sladit barvy v místnosti a vytvořit příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je rychlost monáže, jednoduchost, cenová dostupnost a miniální údržba.

Vertikální žaluzie

vertikalni žaluzie

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Vyžadují minimální nároky na údržbu. Mezi jejich přednosti patří schopnost zaclonit velkou plochu. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru.

Japonské stěny

japonská stěna japonská stěna - ovládání

Japonské posuvné stěny jsou vysoce esteticky dekorativním prvkem a z tohoto důvodu se také tento výrobek těší stále větší oblibě. Japonské posuvné stěny skýtají nový, zcela originální pohled na plošné zastínění, které - na rozdíl od závěsů či záclon- nemá žádné řasení a její krása tkví především v její jednoduchosti. Výhodou japonské posuvné stěny je její elegance, moderní vzhled, snadná obsluha a rozmanitá variabilita. Ovládání je možné manuálně či motoricky.

Twin Role

twin roleta

Twin role je naprosto úžasným interiérovým doplňkem, který skvěle plní možnost zastínění v místnosti. Naprosto luxusní je mít tento doplněk v ložnici, protože skvěle vypadá a úžasně působí. Twin role můžete dát kamkoli, kde je potřeba zastínit nebo přesně regulovat tok světla. Twin role zapůsobí příjemným, ale i zároveň moderním efektem, který zaujme. Elegantní látkové provedení dokonce zvýší jeho kontrast a zakomponování do interiéru. Vyšperkujte svůj domov nebo kancelář, Twin role Vám v tom jednoznačně pomůže.
Látka se může navíjet na hřídel nebo do kazety.

Dřevěné žaluzie

dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru dotvářejí a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení je řadí na vrchol stínící techniky. Jsou záležitostí nadstandartní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Copyright © 2010 ABRAsystém s.r.o. | Úvod | O Nás | Sortiment | Kontakty | Mapa webu